sobota 14. septembra 2013

KappAhl day

Dnes je nádherný deň, vonku je 20 stupňov a to je ako stvorené na dobrú náladu. Ja som sa po krátkej prechádzke po Václavskom Námestí rozhodla konečne zrealizovať dlhodobú myšlienku a založiť si blog! Preto by som si hneď na začiatku dovolila priať to, aby sa Vám blog páčil a síce to majú začínajúci blogeri ťažké, dúfam, že sa dostanem do vašej pozornosti a priazne. Teším sa na vaše reakcie, postrehy a takisto aj na kritiku.Hneď v prvom článku by som Vám rada porozprávala niečo o akcii, ktorá sa konala 10.9.2013 na Václavskom Námestí v KappAhl showroome a konkrétne sa jednalo o prezentáciu vianočnej kolekcie. Aj keď je značka KappAhl určená aby oslovila vekovú kategóriu 30+ tak si dovolím tvrdiť, že niektoré kúsky novej kolekcie by som si bez váhania sama zaobstarala do svojej zbierky. Napríklad flitrované šaty, ktoré sú určené na vianočnú párty si viem živo predstaviť na ďalších minimálne 10 príležitostí kde by sa dali použiť.Musím povedať, že organizátory akcii Věra a Pavel viditeľne zlepšujú každú akciu a preto do showroomu KappAhl tak rada chodím. Príjemne prostredie, rodinná atmosféra a hlavne priateľský ľudia sa stretávajú na týchto akciách. Už sa neviem dočkať ďalšej.

Samozrejme nemôžem zabudnúť na osobu, vďaka ktorej som sa mohla na tejto prezentácii zúčastniť dokonca už tretí krát a tou je moja najlepšia kamarátka, veľmi úspešna blogerka Rebeka, ktorá má zásluhu natom, že som sa konečne odhodlala vytvoriť si svoj vlastný blog. Je mojou inšpiráciou a dúfam, že jedného dňa budem mať aspoň z polovice toľko čitateľov ako ona.


Photos by Rebeka

Outfit: white dress- H&M/ denim jacket- votocvohoz.cz/ shoes- ZARA/ watches- Michael Kors/ ring-swarovski/ sunglasses- rayban/ belt and bag- borrowed from Rebeka


4 komentáre:

 1. Dám ti prvý komentár :). Píšeš veľmi príjemne, si krásna, takže sa teším na ďalšie články :).

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj kedy bude dalši prispevok ?
  Budeš mať fashion blog , alebo o kozmetike ? a ako často budeš pridavať posty ? :-)
  Inak krasna riflovka a tie flitrove zlate šaty su TOP :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, dalši prispevok bude o malú chvíľu a tie dalšie chystam už budúci týždeň.Ano chcela by som aby to bol fashion blog, ale samozrejme k móde patrí aj kozmetika či uprava vlasov, takže sa z času na čas budem venovať aj týmto témam :). Dúfam, že sa budu páčiť.

   Odstrániť
  2. Ahoj ja cakam už na další príspevok a trochu som sklamana , že nepridávaš častejšie ako napríklad " style of becca" :-/

   Odstrániť