piatok 8. novembra 2013

Candy pink nails
Tak ako by mala byť žena krásna v tvári, tak odrazom krásy sú aj ruky. Preto si myslím, že každá žena by sa mala starať ako o svoju pleť a vizáž takisto aj o svoje ruky a nechty.  Ja sa o tie svoje starám veľmi rada, lakujem ich často a hlavne sa na mojich nechtoch odráža moja nálada poďľa farby akou si ich momentálne nalakujem.  Väčšinou prevláda obdobie krvavo červených nehtov, je to zaručená klasika a ženy ňou zaručene nikdy nič nezkazia.


Tento krát som sa ale rozhodla pre candy pink farbu. Začína sa mi dúfam úspešné obdobie po dlhom neúspešnom, tak som si povedala, že je konečne čas na niečo pestré a svieže. Tým určite ružova farba je. Ja osobne ružovu farbu vnímam ako farbu sladkostí, cukríkov, lízaniek a hlavne cukrovej vaty, ktorej som ako malá nemala nikdy dosť. Aká je vaša obľúbena farba laku na nechty ? A aký máte názor na ružovú farbu ? Budem sa tešiť na vaše názory :).  


Teraz ale niečo k produktom, ktoré používam. Ani ja sa nevyhnem komerčným značkám z ktorých mam najradšej dermacol, rimmel a maybelline. Tento konkrétny ružový lak je od značky dermacol, je vysoko krycí takže stačí jedna farba a neostanu žiadne priehľadne miesta na vašich nehtoch. Ja osobne lakujem nehty na viac vrstiev, mám rada keď lak vytvorí pevnú vrstvu. Niekedy si nechty lakujem dokonca 4 vrstvami + podkladova a povrchova. Na koľko vrstiev si lakujete nehty vy ?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára