pondelok 20. januára 2014

Winter in PragueMáme tu rok 2014 a s ním nový začiatky a predsavzatia. Mojím je pridávať na blog posty častejšie ako raz za dva mesiace :D . Dúfam, že sa mi to podarí na začitok apsoň raz za mesiac. Niekedy to ide a niekedy zas nie. Myslela som si, že písať blog je jednoduché, až kým som si to sama nevyskúšala. Založiť ho je to najmenej, no udržiavať ho je neustále kopec práce. Týmto skladám poklonu všetkým úspešným blogerom a dúfam, že pôjdem vo vašich šľapajách.


Tohtoročná (ne)zima je úplne dokonalá. Neznášam sneh a som veľmi rada, že tento rok som ho veľa ešte nevidela. Príjemných 10 stupňov nad nulou určite poteší každého kto sa už teraz teší na leto. Už skoro týždeň som po sviatkoch späť v Prahe a to čaro, ktoré má je neopísateľne. Zlý deň mi vždy vylepší prechádzka po uliciach Prahy. Predvčerom sme sa s Bekou vybrali pofotiť nejaké fotky na Palackého náměstí a myslím, že to bol veľmi dobrý nápad. Užili sme si kopec srandy a spojili sme príjemne s užitočným.


K tomuto outfitu poviem len toľko, že kožušinova bunda alebo kabátik by nemal chýbať v šatníku žiadnej dámy. Aj keď sa niektoré z vás môžu cítit akoby mali o pár kíl naviac, verte, že ostatné vám budu závidieť to teplo, ktoré kožušinove veci dávaju. Niekto je názoru, že kožušinove veci by si mali dovoliť len ženy veľkosti XS, S pretože sú objemné, ja s týmto názorom nesúhlasim. Ak sa v tom dobre cítite prečo by ste si to nemohla obliecť aj keď máte konfekčnú veľkosť M alebo L.
Bundičku som skonbinovala s károvanou košelou, boyfriend džínami a kožennými čižmami.
Červený alebo akýkoľvek farebný rúž je na oživenie outfitu ideálny.
Outfit: Kožušinová bunda - New Yorker / Kožušina okolo krku - Gate / Košeľa - H&M / Čižmy- Baťa / Kabelka - KappAhl / Tričko - Mango

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára